ماهیچه ایران استقلال روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ماهیچه: ایران استقلال روزنامه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث پدر خانواده قتل را گردن گرفت ، دختر به وسیله برادرش کشته شد

هفته گذشته مأموران کلانتری 31کوی کارمندان کرج از وقوع قتلی خانوادگی در یکی از خانه‌های منطقه حیدرآباد با خبر شدند. مأموران بعد از حضور در محل جنایت با جسد دختر

دختر به وسیله برادرش کشته شد/پدر خانواده قتل را گردن گرفت

عبارات مهم : اعتراف

هفته گذشته مأموران کلانتری 31کوی کارمندان کرج از وقوع قتلی خانوادگی در یکی از منزل های منطقه حیدرآباد با خبر شدند. مأموران بعد از حضور در محل جنایت با جسد دختر 23ساله ای در اتاق خوابش روبه رو شدند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛به دستور بازپرس کشیک قتل جسد دختر جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت ومشخص شد این دختر به نام سحر بر اثر خفگی جان باخته هست. همچنین آثار کوفتگی و کبودی روی گردن وی و نشانه های ضرب و شتم روی صورت و بدنش حکایت از درگیری شدید داشت.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتطامی استان البرز در تشریح ماجرا گفت: در تحقیق از پدر خانواده وی گفت که شب گذشته با دخترم به خاطر رفتارهایش دعوایم شد ولی او شروع به فحاشی وداد و فریاد کرد و من هم او را خفه کردم…

پدر خانواده قتل را گردن گرفت ، دختر به وسیله برادرش کشته شد

متوجه شدیم بیانات این پدر که خودش را قاتل دخترش معرفی کرده بود با بیانات همسایه ها وشاهدان ماجرا متناقض است جهت همین کارآگاهان جنایی با تحقیقات گسترده ای دریافتند که پدر خانواده شب اتفاق اصلاً در منزل حضور نداشته و در شهرستان بوده است.بنابراین کارآگاهان باتوجه به شواهد موجود پی بردند برادر مقتول این جنایت را مرتکب شده است است که حکم بازداشت این جوان 18 ساله به نام میثم صادر شد.

در شروع بازجویی این متهم منکر قتل شد ولی صبح دیروز در پی بازجویی های فنی وعلمی لب به اعتراف گشود و راز قتل خواهرش را فاش کرد.

هفته گذشته مأموران کلانتری 31کوی کارمندان کرج از وقوع قتلی خانوادگی در یکی از خانه‌های منطقه حیدرآباد با خبر شدند. مأموران بعد از حضور در محل جنایت با جسد دختر

او به کارآگاهان گفت: شب اتفاق خواهرم در خیابان با فردی درگیر شده است بود که او را به زور به منزل کشاندیم تا دعوا تمام شود ولی حاضر نبود عنوان را رها کند و جهت همین شروع به داد و فریاد کرد و فحاشی او باعث شد همسایه ها برابر در منزل ما جمع شوند و آبرویمان برود.

حدود ساعت چهار و نیم صبح جهت اینکه جلوی سر و صدایش را بگیرم با دستم دهانش را گرفتم و با آرنج زیر گلویش را فشار دادم تا دیگر فریاد نزند ولی مدتی بعد متوجه شدم دیگر تکان نمی خورد و نفس نمی کشد.انگار خواب می دیدم بشدت ترسیده بودم و نمی دانستم چه کار کنم. مادرم هنگامی که از قضیه فوت خواهرم مطلع شد از هوش رفت با پدرم که در شهرستان بود تماس گرفتم و او خودش را به کرج رساند و قرار شد به جای من قتل خواهرم سحر را به گردن بگیرد تا مرا نجات دهند.پس از اعتراف تکان دهنده این پسر جوان قرار بازداشت او صادر شد.

پدر خانواده قتل را گردن گرفت ، دختر به وسیله برادرش کشته شد

واژه های کلیدی: اعتراف | بازداشت | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs